menu

Hakkımızda

Efepost, 15 Kasım 2012 Tarihinde Aydın'da kuruldu. Ağırlıklı olarak Ege bölgesi haberlerinin yer aldığı haber sitesi 31 Aralık 2017'de haber faliyetlerini geçici olarak durdurdu. 

Türkiye’de medya alanında bloklaşmanın olduğu, bir kesimin haber için sadece belli bir kesimden dinlemek/okumak/yazmak zorunda kaldığı ya da bırakıldığı bir medya sektöründe, bizler herkesin her türlü özgün haberi okuyabileceği, üzerinde düşünebileceği, onu başkalarına da tavsiye edebileceği bir platform için çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Yeni çağın sosyal ağ dinamiklerini göz önünde bulundurarak 2019 Yılında formülize ettiğimiz web sitemizde kullanıcılar tüm internetin en popüler haber, fotoğraf, galeri ve videolarına tek bir noktadan ulaşıp eğlenceli testler çözerken aynı zamanda Efepost'nun içeriğine de katkıda bulunabiliyor.

Siz de Efepost'da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri Efepost'a ekleyebilirsiniz. Efepost'daki içerikleri favorilerinize ekleyip, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilirsiniz, sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.