İSTANBUL BOĞAZI'NDA YILDIZLAR GEÇİDİ

Boğaz'ın kıyısındaki muhteşem manzarası ile Four Seasons Hotel Bosphorus, kış mevsimini şehrin dinamizmini yansıtan sıcak ve renkli programlar ile karşılıyor. İstanbul'un bu büyüleyici manzarasına eşlik eden programlarla Aqua Restaurant misafirlerini lezzet ve müziğin yanı sıra unutulmaz anlar yaşatacak farklı seçeneklerle buluşturuyor.

İSTANBUL BOĞAZI'NDA YILDIZLAR GEÇİDİ
İSTANBUL BOĞAZI'NDA YILDIZLAR GEÇİDİ
İSTANBUL BOĞAZI'NDA YILDIZLAR GEÇİDİ
İSTANBUL BOĞAZI'NDA YILDIZLAR GEÇİDİ
İSTANBUL BOĞAZI'NDA YILDIZLAR GEÇİDİ
İSTANBUL BOĞAZI'NDA YILDIZLAR GEÇİDİ
İSTANBUL BOĞAZI'NDA YILDIZLAR GEÇİDİ
İSTANBUL BOĞAZI'NDA YILDIZLAR GEÇİDİ

Kasım ayı boyunca her cuma gecesi 90'lar konseptiyle 5 Kasım ve 19 Kasım'da sevilen sanatçılar Metin Özülkü & Jale ile 12 Kasım ve 26 Kasım'da da Kürşat Başar & Jale performanslarıyla misafirlerine unutulmaz anlar yaşatıyor. Cumartesi geceleri ise Emre Altuğ (6 Kasım), Zuhal Olcay (13 Kasım), Yeni Türkü (20 Kasım) ve Barbaros (27 Kasım) performansları ile şehrin nabzı AQUA Restaurant & Bar'da atıyor.

Four Seasons Hotel Bosphorus, özel sahne konsepti ile 90'lı yıllardan günümüze Türk Pop Müziği'nin usta sesi Jale ve yorumcu kimliği yanında yazdığı şarkılar ve müzikal birliktelikleri ile unutulmazlar arasına giren Metin Özülkü'yü Aqua restaurant sahnesinde buluşturuyor. 90'lardan günümüze Türk Pop Müziğine damga vurmuş şarkıların sesi Jale ve Metin Özülkü, Boğaz'ın etkileyici manzarasına karşı konumlanan Aqua Restaurant'ın yeni sezonunda 5 ve 19 Kasım Cuma akşamı izleyenleri 90'lara doğru zamanda bir yolculuğa çıkartacak.


 
1998 yılında yayınladığı ilk albümünden bu yana Pop Müziğin en başarılı erkek vokallerinden biri olan müzik kariyerinin yanında oyuncu olarak da izleyici karşısına çıkan Emre Altuğ, 6 Kasım Cumartesi akşamı Aqua sahnesinde en sevilen şarkılarıyla müzikseverlerle buluşacak. 

12 ve 26 Kasım Cuma akşamı ise Jale bu kez, müzikal kimliğini "Kaldığımız Yerden", "Keşke Burada Olsaydın", "Kürşat Başar ve Konukları" albümleri ve enstrumanı ile birlikte sunduğu farklı sahne konseptleriyle dinleyicilerle paylaşan Kürşat Başar ile 90'lardan bugüne özel bir repertuvar seslendirecek.

Tiyatro ve sinemadaki unutulmaz rollerinin yanı sıra sesi ve şarkılarıyla da müzikseverleri yıllardır büyüleyen Zuhal Olcay 13 Kasım Cumartesi akşamı kariyerinin en güzel şarkılarıyla Aqua misafirlerine müzik ziyafeti yaşatacak.

20 Kasım Cumartesi akşamı ise 40.sanat yılını geride bırakan Yeni Türkü dinleyicilerin hafızalarına kazınan şarkılarını Aqua misafirleri için seslendirecek.

Başarılı sahne performanslarıyla müzikseverlerin severek takip ettiği Barbaros ise 27 Kasım Cumartesi akşamı dinleyicilere farklı dillerden oluşan repertuvarıyla dünya müziğinin kapılarını aralayacak.

Keyif dolu buluşmalar pazartesi ve salı akşamları ise piyanist Aslı Güral, çarşamba akşamları Ayşe Evrim, perşembe akşamları ise Hande Ateş'in performansları eşliğinde gerçekleşecek.