Bükre Sena Sait'in kendi yazıp söylediği Flex rap Netd Müzik'te yayınlandı İzmirli genç yetenek başarıya doymuyor. Kitap yazıyor, şarkı söylüyor, üniversite okuyor, Flex Rap yapıyor... Bükre Sena Sait'in kendi yazıp söylediği Rap tarzı yeni müzik çalışması Netd Müzik'ten yayınlandı.

Bükre Sena Sait'in İspanyolca ve Türkçe olarak iki dilde disiplinler arası geçiş yaparak söylediği bu parça Flex Rap yani çok hızlı söylenen rap olması açısından ayrı bir yetenek.

Genç yetenek Bükre Sena Sait, daha önce Afrin 'deki askerlerimiz için İngilizce olarak kendi yazıp söylediği Afrin isimli parçası ile dikkat çekmişti.

Bükre Sena, sadece söylediği rap parçaları ile değil aynı zamanda yazdığı kitaplarıyla da tanınıyor. Genç sanatçının bugüne kadar yazdığı Dolunay Etkisi ve Sanata dair ipe sapa gelmez bir soruşturma isimli iki kitap adeta yok sattı.

Bükre Sena Sait, bir yanda üniversite hayatına başarı ile devam ederken diğer yanda yabancı diller öğreniyor. İngilizce, İspanyolca ve Almanca bilen genç yetenek, eserlerini yabancı dillerde yazıp söylemeyi de seviyor.

Genç yetenek Sena'nın yeni parçasını aşağıdaki linki tıklayarak dinleyebilirsiniz.

Bükre Sena Sait - Çalarsın Bi' Saksafon

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları