"Bayrak" Filminin yapımcı ve yönetmeni Serkan Tuğcu, yeni filmi ‘Gölgelerin Savaşı’ adlı film çekimlerine hız kesmeden devam ediyor.

Yapımcı ve yönetmenliğini Aydın'lı yönetmen Serkan TUĞCU'nun yaptığı filmin çekimlerine İstanbul, Aydın, İzmir, Çanakkale ve Muğla’da devam ediliyor. Filmin 2021 Nisan ayında Avrupa ve Türkiye’de vizyona girmesi bekleniyor. Ülkemizin tanıtımına da katkısı olması beklenen aksiyon türündeki filmin daha sonra TV kanalında dizi formatında çekilmesi planlanıyor.   Filmin kadrosunda dünyaca ünlü aktör Mike Mithcell’in yanı sıra Türkiye’de dizilerin vazgeçilmez oyuncusu Wilma Elles, İskender Bağcılar, Ferdi Atuner, Sinan Bengier, Ekrem İspir’in yanı sıra İbrahim Yılmaz, Esra Demirkapı, Esra Özcan, Ebru Çömlekçi ile Esra Gezginci rol alıyor.

Filmin Konusu

Filmde Mustafa Kemal Atatürk tarafından 1930’da kurulan ve günümüze kadar gizliliğini devam ettiren birim ile dünyayı yöneten ailelerin birbiri ile mücadelesi anlatılmakta. Günümüz dünyasındaki ekonomik savaşlar, salgınlar gibi pek çok konuya da değiniyor.

SERKAN TUĞCU "İMKANSIZI BAŞARDIK"

“İmkansızı başararak destek almadan projeyi bu noktaya getirdik. Zor günler geride kaldı. Artık bu ve buna benzer güzel işler yapmanın gayreti içerisinde olacağız. Tüm ekibime ve oyuncu arkadaşlarıma bana inandıkları için çok teşekkür ederim. Filmimiz bittiğinde çok ses getireceğine inanıyorum” 

SERKAN TUĞCU'NUN "BAYRAK 2" FİLMİ TEK PARÇA

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları