Türkiye'nin yerli yeni nesil yazarlık üzerine kurulmuş sosyal ağ platformu "Getpad" Google Play marketinde yayın hayatına başladı.

Getpad

Getpad

Türkiye'nin yerli yeni nesil yazarlık üzerine kurulmuş sosyal ağ platformu "Getpad" Google Play marketinde yayın hayatına başladı. 

Türkiye'nin yerli yazarlık üzerine kurulmuş sosyal medya platformu: Getpad

Türkiye'nin yerli yeni nesil yazarlık üzerine kurulmuş platformu "Getpad"  Google Play marketinde yayın hayatı başladı.

Türkiye'de geliştirilen Getpad, Paylıs tarafından kar amacı olmadan insanlık yararına dayanarak kurulan kaliteli ekibi ile geliştilmeye devam edilmekte.

Proje "Getpad" 2018 yılında tasarlanıp 2020 yılında 8 aylık süre içerisinde hayata geçmiştir. Kurucusu Cihan Alp Aygün tarafından alınan bilgide kısa süre içerisinde binlerce kişinin hayatını değiştirdiğini iletti.


Getpad'a Tepkiler Neler Oldu 

Haziran 2020 tarihinde kullanıma sunulan proje; yazarlar ve haber siteleri tarafından olumlu ve ilgi ile karşılandı.  

İleride alacak olduğu yatırımlar ile "Getpad" büyük bir proje haline gelebileceğinin garantisi verildi. Dünya üzerinde bu alanda ilk olan "Getpad" bunun heyecanını yaşamakta kurucusu Cihan Alp Aygün genç yaşına rağmen ileri seviye kapsamlı bir yapıya sahip bir platform yarattığı için fazlasıyla ilgi çekti.

Image

GETPAD NEDİR?

Getpad, Türkiye'nin yeni nesil yazarlık üzerine kurulmuş sosyal ağ platformudur. Getpad'ı diğerlerinden ayıran özelikler ise tamamen verilerin Türkiye'de olmasıdır. 

Türkiye'de bugüne kadar eksikliği hissedilen bir soruna çözüm olarak üretilen Getpad blog makale yazarları ile okuyucuları buluşturmaya sağlıyor. Getpad'de düşüncelerinizi paylaşabilir blog makale yazısı yazabilirsiniz. Takipçilerinize renkli hikayeler paylaşma imkanı bizlere sağlamakta. 

Getpad'de profiliniz den ek "Sayfa" Oluşturabilir sayfanızda resim paylaşma imkanı sağlamaktadır. Sayfa profilinizi dilediğiniz gibi düzenleme ve iletişim bilgilerinizi ekleme olanağı tanımaktadır. Beğendiğiniz blog makale yazılarını veya paylaşılan düşünceleri kütüphanenize kaydedebilir okuduğunuz yazılarda yazara Yazar Puanı verebilirsiniz. 

Getpad'de yazarlar ile mesajlaşabilir istersenizde yorumlar kısmında tartışmaya katılabilirsiniz. ve bunu gibi bir çok özelliği Getpad bizlere sunmakta. 


GETPAD GELECEK HEDEFİ

Cihan Alp Aygün tarafından aktarıldı; 

Milyonlarca yazara ve okuyucuya ulaşmak istiyoruz binlerce insanın hayatını değiştiren Getpad sayesinde emin adımlarla ilerliyoruz.  Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları