Çavdarhisar Spor Şampiyon
Amatör lig B gurubunda mücadele eden Çavdarhisar Spor 8 hafta süren galibiyet serisini devam ettirerek Şampiyonluğunu ilan etti.

Son maçını Altıntaş Belediye Sporla yapan Çavdarhisar Spor 2-1 skorla son maçını da kazandı. Çavdarhisar Spora gönül veren yüzlerce kişi tarafından coşkuyla karşılandı. 

Çavdarhisar Kulübü Başkanı Halil Günay "Çavdarhisar Spor Çavdarhisar’ın önemli bir değeridir bizler bu değer için bugüne kadar elimizden ne geliyorsa yaptık. Bizi yalnız bırakmayan İlçe halkımızın desteği gücümüze güç kattı. Bizim bu mücadelemizde Belediyemiz Kaymakamlığımız hiçbir zaman bizleri yalnız bırakmadı. Başta Sayın Kaymakamımız Miraç AKBULUT ve Belediye Başkanımız Sayın Halil BAŞER’e çok teşekkür ediyorum. Bazen kazandık bazen kaybettik ama Şampiyon olduk İlçemize hayırlı uğurlu olsun" dedi. 

Çavdarhisar Belediye Başkanı Halil BAŞER "Değerli arkadaşlarım bugün bizlere bu gururu yaşatan bütün futbolcularımıza bu galibiyetin yaşanmasında emeği geçen kulüp yönetimimize çok teşekkür ediyorum. Ayrıca sürekli takımımızı destekleyen hiçbir zaman yalnız bırakmayan taraftarımıza da teşekkür ediyorum. Önümüzde Play-off maçları var biz Çavdarhisar Belediyesi olarak her zaman takımımızın yanında olduk bundan sonrada olmaya devam edeceğiz her türlü desteği takımımıza vermeye hazırız. Play-off maçlarında da takımımızdan şampiyonluk bekliyoruz. Tekrar bu şampiyonlukta emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum" dedi. 

Çavdarhisar Kaymakamı Miraç AKBULUT "Bizlere bu gururu yaşatan Futbolcularımıza, Kulüp yönetimimize taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Her zaman takımızın yanında olduk bundan sonrada takımımızın yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

FotVid
Türk Sosyal Ağı

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları