Aydın İncirliova İlçesi Belediye Başkanı Aytekin Kaya saldırıya uğradı.

Edinilen bilgiye göre; olay saat 22:50 sıralarında İncirliova Zafer Mahallesi'nde İYİ Partili Belediye Başkanı Aytekin Kaya'nın annesinin evinin önünde meydana geldi.  

Kaya, yanındaki iki belediye personeli ile annesinin evinin önünde saman indirdiği sırada İncirliova Ülkü Ocakları eski başkanı Volkan Baytaş ve beraberindekilerin saldırısına uğradı.

Olayın ardından konuya ilişkin açıklama yapan İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, uzun zamandır tehdit aldığını belirterek  "Sağ olsun arkadaşlar gelip saldırdı. Sıkıntı yok.  Aytekin Kaya'yı yıldıramayacaklar. Rabbim bana sağlık verdiği sürece,  bu görevi layıkıyla yapacağım.  Bunların yaptığı bütün yolsuzlukların üzerine gideceğim.  Bunların derdi İncirliova'da 7 milyonluk yolsuzluk var.  Uzun zamandır beni tehdit ediyorlardı, uzun zamandır bir şeyler yapıyorlardı.  Duymuyordum, ilgilenmiyordum.  Ama yakında mülkiye müfettişleri geliyor,  bu dosyayı inceleyecekler.  Dertleri sıkıntıları bu.  Ondan bunları benim üstüme salıyorlar.  Hiç korkmayın, ben görevimin başındayım.  Rabbim bana sağlık verdiği sürece İncirliova'ya hizmet edeceğim " dedi.  

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları