Getpad 350.000 bin TL değerine satın alınmak istendi.

Getpad

 Getpad 350.000 bin TL değerine satın alınmak istendi

Getpad blog makale yazarlığı üzerine kurulu sosyal medya uygulamasıdır. Paylıs İnc Sanal yazılım şirketi tarafından geliştirilmiştir. Paylıs İnc Şirketi'nin ve Getpad mobil uygulamasının kurucusu Cihan Alp Aygün bu satın alımı red etti. 

Cihan Alp Aygün'e ilettiğimiz sorular;

Getpad ne kadarlık bir sermaye ile kuruldu ?

Cihan Alp Aygün: Getpad normal bir rakama kuruldu. Sunucu, reklam masrafları gibi alanlar için ayrılmıştı.

Getpad'e gelen bu teklifi neden geri çevirdin ? Genelde girişim sahipleri, bu tür teklifleri değerlendirmek için zaman ister, sen neden kabul etmedin ?

Cihan Alp Aygün: Güzel soru ! Öncelikle Getpad projesi benim hayalimdi. Ben hayalimi satan biri değilim, tam tersi para benim hayatımda değerli bir yeri yok.Yatırım almayı planlıyorum diğer türlü projeyi satmayı, pek düşünmüyorum. Parayı Sadece projeleri geliştirebilmek için kullanmaktayım.  Para dan daha değerli olan şeyler mevcut, insanlık, gençlik, bilim ve spor bu yüzden geliştirdiğimiz her proje insanlık yararı için kurulmaktadır.

En başından beri şanslı mıydın ?  

Cihan Alp Aygün: Şans diye bir şey yoktur ! Ben şansa inanmam sadece hayallerin uğruna, çok çalışmaya inanırım.  Her başarısızlıktan ders çıkarmaya inanırım, başarısızlıkların toplamı tecrübe denilen kavramı oluşturmaktadır. Ben bu işlere yıllarımı verdim,  çevremden, arkadaşlarımdan vaz geçtim. Bu yüzden uzun bir süre yaptığım işlerde yatırım haricinde, satmayı düşünmüyorum. 


Bu harika haber için Cihan Alp Aygün'e ve bize ayırdığı zaman için teşekkür ederiz.

Editör Mehmet Küçük.  


 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları