AFYONKARAHİSAR (AA) – Başmakçı Belediye Başkanı Ayhan Gönüllü, ilçedeki içme suyu şebekesinin tamamen yenilendiğini bildirdi.

Gönüllü, yaptığı yazılı açıklamada, iki yıldır devam eden içme suyu şebeke hattı yenileme çalışmalarının sona erdiğini, altyapı çalışmalarından sonra üst yapıya geçtiklerini belirtti.

Göreve geldiği ilk günden bu yana altyapıya önem verdiklerini ifade eden Gönüllü, şunları söyledi:

“Başmakçı ilçesinin tamamının içme suyu şebeke hatları yenilendi. Artık 70 yıllık eski küflü borulardan hiç kimse su içmeyecek. Altyapı çalışmalarından sonra ise hemen yol yapım çalışmalarına başladık. Şehir merkezi olmak üzere bütün caddelerimizin yollarını yapacağız. Başmakçı, Afyonkarahisar’ın en temiz ve en güzel ilçesi olacak. Herkese eşit bir şekilde belediye hizmetleri verildi.”

– Sandıklı’da yaz Kur’an kursu sona erdi

Sandıklı ilçesinde düzenlenen yaz Kur’an kursu sona erdi.

Sandıklı İlim Yayma Cemiyeti, Sandıklı Müftülüğü ve Sandıklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen yaz Kur’an kursları sona erdi.

Miralay Reşatbey İlkokulu, Mehmet Akif Ersoy İlkokulu, Ali Çetinkaya Ortaokulu ve Barboros Ortaokulunda düzenlenen kurslara, yaklaşık 200 öğrenci katıldı.

Yaz Kur’an kursu sonrası dereceye giren öğrencilere ise Miralay Reşatbey İlkokulunda düzenlenen programla ödülleri verildi.