İZMİR (AA) – AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, “Meclis tatilde, biz seçim bölgemizdeyiz. Tüm ilçelerimize gideceğiz, mahallelerimizi dolaşacağız, meydanlarda vatandaşlarımızla kucaklaşacağız.” dedi.

Kaya, TBMM’nin tatile girmesinin ardından seçim bölgesi İzmir’in Menderes ilçesinde vatandaşlarla sohbet etti, onların sorunlarını dinledi.

Ziyaret ettikleri bölgelerde “serbest kürsü” oluşturduklarını ve vatandaşların sorunlarını kendilerine aktarmalarını istediklerini belirten Kaya, şöyle konuştu:

“AK Parti, sadece seçimden seçime değil, kurduğu iletişimle her daim vatandaşla yan yana oldu. Bizim yolumuz millete hizmet yolu. Biz her zaman milletimizin emrindeyiz. Biz bugüne kadar her zaman vatandaşlarımızın taleplerini dikkate aldık ve çalışmalarımızdaki yol haritamızı da bu doğrultuda belirledik. TBMM’nin tatile girmesini fırsat bilerek seçim bölgemizi karış karış geziyoruz. Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızı dinliyor, bize iletilen bütün taleplerle ilgileniyoruz. Mikrofonu milletimize verdik, en büyük söz hakkı her zaman milletimizdir.”

Kaya, AK Partinin her zaman milletin istikametinde yürüdüğüne işaret etti.

Türkiye’nin, bütün imkan ve kaynaklarını vatandaşları için kullandığını anlatan Kaya, şöyle devam etti:

“Milletimizin refahı için çalışıyoruz. AK Parti projeler ortaya koyar, yatırım yapar, ne söylediyse hayata geçirir. 15 yıldır yapamayacağımız hiçbir şeyi söylemedik. Söylediklerimizi de hayata geçirdik. İşte biz meydanlardayız. Meclis tatilde, biz seçim bölgemizdeyiz. Tüm ilçelerimize gideceğiz, mahallelerimizi dolaşacağız, meydanlarda vatandaşlarımızla kucaklaşacağız. Millet en büyük hakemdir, milletin terazisi asla yanlış tartmaz. Milletimizin istediği doğrultuda, çizdiği istikamette yürümeye devam edeceğiz.”