AFYONKARAHİSAR (AA) – Afyon Seyahat Ulaşım (AFSU) Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Karataş, 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde, halkın anma etkinliklerine rahat katılım sağlayabilmeleri için ücretsiz olacağını söyledi.

AFSU A.Ş. şirket binasında düzenlenen basın toplantısında konuşan Yönetim Kurulu üyesi İbrahim Karataş, 15 Temmuz 2016 tarihinde ülkenin büyük bir badire atlattığını belirtti.

Karataş, Türkiye’nin güzel insanlarının manevi duygularının istismar edildiğini dile getirerek, şunları kaydetti:

“Altın nesil yetiştireceğiz diyerek hain nesil yetiştirildi. Açıkça kuzu derisine girmiş kurtların yetiştiğine şahit olduk. Hainlerin hesaba katamadığı maneviyatımız asaletimiz halkımızın o anki ruh halini Cenabı Allah’tan başka kimsenin test edemeyeceğini ve haddine olmadığını kahraman halkımız tüm dünyaya göstermiş oldu.

Bizde 15 Temmuz’ u unutturmamak adına halkımıza Afyonkarahisar Belediyesi ve AFSU A.Ş. olarak 15 Temmuz günü akşam saat 19:00’dan 16 Temmuz sabah 7.00’a kadar Cumhuriyet meydanına özel halk otobüslerini kullanmak isteyen vatandaşlarımızı 15 Temmuz Demokrasi bayramına ücretsiz taşıyacağız.”